logo mobilatransport.ro

SERVICII OFERITE:

-mutari mobila; montaj mobila;

-debarasari mobila; transport marfa;

-mutari sedii firma si institutii publice

+40759485767
team1
Pareri
CONTACT
PRET
Transport mobila Constanta, tel 0759487767

Transport mobila Constanta - Noutati pe blog

Cuvantul ''blog'' este provenit de la expresia englezeasca web log = jurnal de internet. Ca regula, actualizarea blog-urilor consta in adaugiri de texete noi, asemenea unui jurnal. Termenul ''blog'' a aparut in anul 1977, cand John Berger si-a denumit propiu site ''weblog''.

 

Asadar, urmariti noutatile pe blogul nostru pentru a fi la curent cu activitatea firmei noastre de mutari in Bucuresti si in tara. Pe blog veti gasi chiar si oferte de preturi atragatoare in anumite perioade ale anului. Pe blog veti putea formula opinii cu privire la subiectul acestuia.

Transport mobila Constanta - Blog dedicat

Blogul este destinat tuturor persoanelor interesate de serviciile de transport mobila si bunuri, din Bucuresti si din tara. Subiectele zilei vor face obiectul ultimelor noutati scrise de catre firma. 

Noutati

Firma noastra de mutari mobila si-a extins activitatea in Constanta, Brasov, Cluj, Timisoara, Sibiu, Ploiesti, Pitesti. Am format echipe dedicate transportului de mobila si si bunuri. Am format echipe dedicate mutarilor de sedii firma. Am format echipe dedicate mutarilor institutiilor publice. Am format echipe dedicate transportului de marfa. Am forma echipe dedicate montajului de mobila.

Iata-ne ajunsi in fruntea clasamentului cu ajutorul serviciilor de calitate oferite de-a lungul anilor. Preturile mici raportate la calitatea oferita au condus la un numar cat mai mare de clienti. Seriozitatea si grija avuta fata de bunurile clientilor, au fost determinante. Echipele noastre au excelat in orice situatie privind transportul de mobila

Am innoit parcul auto cu camioane de 3,5 tone, respectiv 7,5 tone. Avem in dotare si camioane de 20 tone. Intr-un singur transport putem prelua un volum de mobila si bunuri, de max 80 mc. Transportul de mobila cu camioane noi este mai sigur acum. Transporturile de mobila si bunuri in tara se pot face mai rapid si mai sigur. Consumul de carburant este mai mic pentru un camion nou.

Toate echipele noastre dispun de scule adaptate oricarei situatie privind demontarea si remontarea mobilei. Echipele pot face fata cu succes si in cazul demontarii/remontarii aparatelor de fitness. Am adaptat conditiile de lucru la situatiile reale gasite pe teren in cadrul serviciilor de mutari mobila si bunuri. Anii de axperienta ajuta la usurarea muncii. Abordarea este mult mai obiectiva fata de inceputurile noastre.

 

Suna acum!